Rzeczoznawca

RZECZOZNAWCA SAMOCHODOWY Zabrze

Opiniowanie szkód komunikacyjnych – Wycena aut powypadkowych

Rzeczoznawcy samochodowi MOTOEXPERT, jako regionalni eksperci motoryzacyjni, oferują szeroki zakres  usług technicznych, ze szczególnym uwzględnieniem usług związanych z kompleksową opiniowaniem szkód komunikacyjnych, wypadkami drogowymi i wyceną uszkodzonych pojazdów samochodowych.

Rzeczoznawcy sieci MOTOEXPERT, zachowując wszystkie aktualnie obowiązujące normy i wysokie standardy europejskie, są w stanie pomóc wszystkim osobom (właścicielom pojazdów), które w wyniku niezawinionej kolizji lub wypadku samochodowego zostały materialnie poszkodowane. Sieć MOTOEXPERT w tym zakresie oferuje więc nie tylko wycenę uszkodzeń pojazdu, ale również określenie zakresu szkody, ustalenie wartości odszkodowania i sporządzenie kosztorysu naprawy auta powypadkowego.

Opinie techniczne po wypadkach i kolizjach za granicą

 

Rzeczoznawcy samochodowi należący do sieci MOTOEXPERT, jakimi są wyłącznie niezależni eksperci techniki samochodowej, powierzone im zlecenia wykonują zawsze z największą starannością i pełnym zaangażowaniem. Rzeczoznawcy MOTOEXPERT najczęściej wykonują na rzecz Klientów kompleksowe, niezależne oceny i ekspertyzy techniczne oraz nierzadko weryfikują także już istniejące opinie techniczne wykonywane np. przez ubezpieczycieli, z którymi zazwyczaj nie zgadzają się osoby poszkodowane w zdarzeniach komunikacyjnych za granicą (Niemcy, Austria, Szwajcaria, UE).

Sieć rzeczoznawców samochodowych MOTOEXPERT posiada wieloletnie doświadczenie w branży rzeczoznawczej i w zakresie opiniowania szkód powypadkowych. Posiadana wiedza specjalistyczna oraz usługi oferowane na najwyższym, europejskim poziomie mogą pomóc każdemu Klientowi sieci w uzyskaniu prawidłowo naliczonego i należnego mu odszkodowania za straty materialne spowodowane wskutek niezawinionej kolizji czy wypadku drogowego.

Rzeczoznawcy MOTOEXPERT mogą pomóc również osobom poszkodowanym w sprawach dotyczących wyceny i likwidacji szkód po zdarzeniach drogowych mających miejsce poza krajem zamieszkania osoby poszkodowanej. Współpraca z siecią MOTOEXPERT pomaga niezależnym rzeczoznawcom samochodowym sieci w udzielaniu fachowych porad i pomocy techniczo-prawnej związanej ze zdarzeniami drogowymi powstałymi w Unii Europejskiej.

Rzeczoznawcy samochodowi MOTOEXPERT – Wycena szkód – Wypadki drogowe za granicą (Niemcy, Austria, Szwajcaria)